مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست

مرکز فروش عمده برنج ایرانی و هندی در تهران

مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست

برنج، مهم‌ترین خوراک در وعده‌های غذایی ما ایرانی‌ها محسوب می‌شود. با توجه به میزان برنجی که به صورت روزانه در خانه‌های ایرانی مصرف می‌شود، به طور معمول خرید برنج به صورت عمده و هر یکسال و یا هر شش ماه انجام می‌شود. اما ممکن است برای شما اهم این سوال پیش بیاید که برنج عمده از کجا بخرم؟ آیا برای خرید برنج عمده حتماً باید به شمال کشور سفر کنم؟ چطور می‌توانم از کیفیت و قیمت برنج خریداری شدۀ خودم مطمئن شوم؟ ما در این مطلب به پاسخ این سوال که برنج عمده از کجا بخرم را برایتان خواهیم گفت. تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

 

 

مرکز فروش برنج در تهران کجاست ؟

 

برنج عمده از کجا بخرم؟

 

این سوال ذهنتان را مشغول کرده که برنج عمده از کجا بخرم؟ شما برای خرید عمده برنج باید به یک محل دسترسی داشته باشید تا بتوانید انواع برنج را از لحاظ قیمت و یا کیفیت مقایسه نمایید. خرید عمده برنج از مرکز خرید تخصصی مربوط به چنین اقلامی به شما کمک می‌کند تا تمامی انواع برنج را به صورت یک جا ببینید و بتوانید بهترین خرید را برای خود انجام دهید.

www.soochella.ir

راسته برنج فروشان تهران

مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست

برای پیدا کردن انواع برنج در تهران باید به خیابان پامنار سر زد که بیشترین تمرکز فروشندگان و بنکداران برنج در آنجاست و تعداد پراکنده ای از آنها در خیابان مولوی و میدان امین السلطان و غیر.. می توان یافت.

 

راسته برنج فروشان تهران

راسته برنج فروشان در نقشه

 

خیابان پامنار بورس انواع و اقسام برنج های ایرانی و خارجی است خیابانی قدیمی با مسجد معروفش که حالا بورس برنج ایران به شمار می رود.. از برنج هاشمی و طارم دم سیاه و طارم فریدون کنار مرغوب گرفته تا برنج های درجه 2 و 3 تایلندی و هندی و پاکسانی که گاه با برندهای ایرانی عجیب و غریب عرضه می شوند و گاه هم به اسم برنج های مرغوب خارجی با نام هایی که هر روز در صدا و سیما تبلیغ می شوند و برای مردم آشناست، فروخته می شوند.

www.soochella.ir

نکته :

کسانی که به دنبال برنج خارجی با تناژ بالا هستند به نوعی مرکز توضیع برنج به شمار می رود و می توانند به راحتی با کترین هزینه به نیازشان دست پیدا کنند ولی برای کسانی که به دنبال برنج ایرانی با کیفیت بالا هستند و از برنج سررشته ای ندارند بسیار نامناسب است چون این بازار ها برای شکستن قیمت از کیفیت آن می زنند و پیشنهاد می شود از برندهایی که تضمین کیفیت و خلوص دارند برنج خریداری شود.

خرید انواع برنج ایرانی درجه یک

آدرس راسته برنج فروشان تهران :

تهران ، بازار بزرگ ، پایین خیابان مولوی خیابان صاحب جم (خیابان پامنار)

لینک آدرس (کلیک کنید) :

https://goo.gl/maps/6ULmyijRQEgxKCSx6

 

مرکز فروش برنج در تهران کجاست ؟

برنج سوچلا بهترین برند برنج ایرانی تنها برنج با ضمانت برگشت محصول بالاترین کیفیت ارائه خاص ترین برنج های ایرانی با بسته بندی های روز دنیا رضایت 100درصدی مشتریان.

 

مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست مرکز خرید عمده برنج ایرانی و هندی کجاست 

www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir  www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir www.soochella.ir 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!